قیمت انواع سفره عقد

by سفره عقد in سپتامبر 14, 2019

کاربران بسیاری از ما در خواست مطلبی درباره قیمت انواع سفره عقد داشته اند. در این مطلب ما به توضیح انواع سفره عقد و قیمت آن ها می پردازیم.

از گذشته ایرانیان به هنگام برگزاری مراسم عروسی خود از سفره عقد نیز استفاده می کردند. در واقع سفره عقد مهم تریم جز از مراسم عقد بوده است. در گذشته سفره عقد بسیار ساده چیده می‌شده و در آن از قران، شمع و آینه استفاده میکردند. اما امروزه سفره عقد نیز تا حدودی مجلل و مجلسی شده است و قیمت آن نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است.

همانطور که در بالا گفته شد، سفره عقد انواع بسیار زیادی دارد که آشنایی با این موضوع در انتخاب بهتر و راحتتر شما تاثیر فراوانی می گذارد. در زیر شما می توانید لیستی از انواع سفره عقد را مشاهده کنید.

 1. سفره عقد به مدل گل و گیاهی
 2. سفره عقد به مدل نئون
 3. سفره عقد به مدل مدرن
 4. سفره عقد به مدل کلاسیک
 5. سفره عقد به مدل سنتی

اکنون که با انواع مختلف سفره عقد آشنا شده اید، زمان آن رسیده ایت که به قیمت های مختلف انواع سفره عقد بپردازیم و آن ها را توضیح دهیم.

قیمت انواع سفره عقد - قیمت تزیینات وسایل سفره عقد

قیمت انواع سفره عقد – قیمت تزیینات وسایل سفره عقد

 

همچنین بخوانید : قیمت انواع حلقه ازدواج زنانه

قیمت انواع سفره عقد

قیمت سفره عقد به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان به موارد به کار رفته در تزئین آن اشاره کرد. هرقدر قیمت کالاهای به کار رفته در سفره عقد بالاتر باشد، قیمت سفره عقد نیز بالاتر می رود. فاکتور دوم نوع سفره عقد می باشد. سفره عقد هرقدر مدرن تر شود هزینه آن نیز بالاتر میرود. در زیر میانگین قیمت سفره عقد در مناطق مختلف تهران را برای شما تهیه کره ایم.

 1. شمال تهران
  از 8,000,000 تا 15,000,000
 2. شرق تهران
  از 2,000,000 تا 10,000,000
 3. غرب تهران
  از 2,000,000 تا 10,000,000
 4. جنوب‌ تهران
  از 400,000 تا 5,000,000

امیدواریم با مطالعه مطلب فوق دانش کافی درباره قیمت انواع سفره عقد به دست آورده باشید و ما شما را در انتخابی مناسب راهنمایی کرده باشیم.

Leave a Reply